logo

Poradenství

Zrodila se vám v hlavě inovativní myšlenka, kterou chcete zhmotnit? Máte představu, co by to mělo dělat a jak zhruba by to mělo vypadat?

Hledáte někoho, kdo vám pomůže dostat váš nápad z pouhé myšlenky do konkrétního návrhu? A z návrhu pak i do výroby?

Dáme konkrétní podobu vašemu nápadu a poradíme vám, jak začít s výrobou hotového výrobku. Využijte naše bohaté know-how ve formě poradenství na míru.

3D model dálkově řízené pozemní plachetnice - náš vlastní produkt a design

Kolik naše poradenství stojí?

Naše poradenství tkví v navržení designu a konstrukce, výběru vhodného materiálu a technologie. Nakolik nás do vašeho projektu zařadíte, rozhodnete sami. Na základě vašich potřeb pro vás společně vybereme nejvhodnější balíček našich poradenských služeb.

Ceny našich balíčků se liší v závislosti na tom, zda jste živnostník, malá, střední nebo velká firma a v závislosti od množství předplacených hodin. Čím více si jich předplatíte, tím více ušetříte.

Cenu celého balíčku je potřeba zaplatit před zahájením poradenství.

Z balíčku se postupně odečítají hodiny naší práce. Platnost předplaceného balíčku není časově omezená. Pokud předplacený balíček vyčerpáte, další hodiny si můžete dokoupit. Rovněž předplacený balíček můžete využít na poradenské služby ve vícero vašich projektech.

Produktový design elektronické váhy
icon clock
icon clock

Poradenství řešíme komplexně

Na váš nápad pohlížíme jak z pohledu konstrukčního a technologického, tak i z pohledu produktového designéra a výrobního ředitele.

icon gears
icon gears

Zadání přijímáme v jakékoliv formě

Může to být skica, 3D model, fotografie, vizualizace, textový popis, v tištěné nebo digitální formě, vlastnoručně vyrobená maketa či prototyp.

icon drawing
icon drawing

Pomůžeme vám s prototypováním i výrobou

Jakmile máte v ruce hotový návrh výrobku, vyrobíme pro vás makety či prototypy. Nebo rovnou zajistíme sériovou výrobu.

Komplexní služba šitá na míru

Vytvoříme profesionální produktový design, který bude splňovat vaše požadavky na estetický zevnějšek, funkčnost, vyrobitelnost, výrobní cenu atd. Vyhotovíme první výtisky nebo vám navrhneme nejvhodnější využití 3D technologií přímo u vás.

Při návrhu vždy plně respektujeme konstrukční možnosti a řešení navrhujeme s ohledem na technologie, výrobní cenu a počet kusů.

Váháte, zda jít cestou aditivní výroby? Zvolit vakuové odlévání do silikonových forem nebo jít rovnou do vstřikolisu? Jednotlivé možnosti zanalyzujeme, přepočítáme a pomůžeme vám najít pro vás tu nejvhodnější cestu.

3D model tabulky čokolády pro 3D tisk matrice na výrobu silikonové formy

Pojďme dát konkrétní podobu vašemu nápadu

Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku, na které probereme váš nápad, vaše požadavky a představy o výsledném produktu.

Pomůžeme vám váš nápad zhmotnit a odborně vybrat nejvhodnější metodu jeho výroby.

Domluvte si schůzku

Mám zájem o tuto službu

Více souborů přiložte jako jeden zip soubor.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Používáme cookies