logo

3D tisk krabiček pro elektroniku –
snadno & rychle

Potřebujete vyrobit malou sérii elektronických produktů s plastovými kryty? Nákladově nejefektivnější řešení vám poskytne správně zvolená technologie 3D tisku. Využijte našich bohatých zkušeností a nechte si pomoci s výběrem vhodné 3D tiskárny, materiálu nebo s celkovou realizací vaší zakázky!

Surový výtisk (zcela vpravo) ještě s fragmenty po odlomení podpěr a finální výrobek po přebroušení a aplikaci barvy

Máme pro vás řešení

  • Nejvhodnější 3D tiskárny pro výrobu plastových krytů elektronických komponent v naší nabídce jsou Phrozen Sonic XL 4K a Asiga PRO 4K.

  • Pro tisk produkčních dílů doporučujeme jako materiál použít pryskyřice značek BASF nebo LOCTITE 3D.

  • Potřebujete pomoc s přípravou designu nebo úpravami konstrukčního návrhu nebo CAD dat? Napište nám na e-mail sales@cotu.cz nebo zavolejte na číslo +420 725 445 255.

Profesionální 3D tiskárny Asiga PRO 4K, Phrozen Sonic XL 4K a pryskyřice značek BASF a LOCTITE 3D
icon clock
icon clock

Nemáte 3D model?
Nevadí, vypracujeme ho

Pomůžeme vám s návrhem designu i konstrukce potřebných dílů, případně je zpracujeme kompletně za vás a vše zoptimalizujeme pro 3D tisk.

icon gears
icon gears

Jaká bude kvalita výtisků?

Technologie, které používáme, dovolují vyrábět komponenty kvalitativně srovnatelné s plastovými díly, které jsou vytvářeny tradičními metodami.

icon drawing
icon drawing

Kolik to stojí a jak dlouho to trvá?

Výroba 3D tiskem je rychlá, protože nemusíte navrhovat a vyrábět drahé formy a nástroje. Díky tomu je i cena výrobků velmi příznivá a často bezkonkurenční.

Chcete se dozvědět víc?

Zajímá vás, co vše obnáší 3D tisk plastových krytů pro elektroniku – od konstrukčního návrhu přes samotnou výrobu po nezbytnou postprodukci?

Přečtěte si článek, ve kterém se tomuto tématu věnujeme detailněji.

Zobrazit článek
Příprava 3D tisku - optimalizace tištěných modelů, jejich vhodná orientace a umístění na tiskové ploše

Pojďme zrealizovat váš výrobek

Získali jste dojem, že vám můžeme pomocí 3D tisku pomoci vyřešit váš projekt? Výborně! Zavolejte nám na číslo +420 725 445 255, napište nám e-mail na sales@cotu.cz nebo vyplňte vaše kontaktní údaje do formuláře!

Kontaktní formulář

Navštivte nás v showroomu

Chcete vše vidět na vlastní oči a důkladně posoudit, jaké technologie nabízíme a zda se hodí pro vaše potřeby? Rádi vás přivítáme v našem showroomu na adrese Pod Hájkem 406/1 v Praze 8, kde vám náš personál vše ochotně ukáže a vysvětlí.

Domluvte si termín setkání
Používáme cookies