logo

3D tiskárny Zortrax

3D tiskárny Zortrax pomohou produktovým designerům, architektům, projektantům, konstruktérům, školám či coworkingovým centrům realizovat nové nápady.

Získaly ocenění v nezávislých soutěžích a vynikající hodnocení od uživatelů. Díky snadné obsluze zvládne 3D tisk s tiskárnou Zortrax M200 Plus i naprostý začátečník. Tiskárna dosahuje stabilních výsledků a dokáže uspokojit i vaše náročné požadavky.

Tiskárny umožňují použití široké škály materiálů a pečlivě reprodukují rozměry a detailní prvky každého 3D výtisku. Máte tedy jistotu, že všechny výtisky jednoho produktu budou totožné. Kvalita tisku je shodná s průmyslovými 3D tiskárnami. Díky nízkým pořizovacím a provozním nákladům a vysoké spolehlivosti jsou nyní dostupnější než kdy dříve.

Profesionální FDM 3D tiskárna Zortrax M200 Plus

Využijte FDM metodu 3D tisku

3D tiskárny Zortrax využívají FDM (Fused Deposition Modeling) metodu 3D tisku, kdy se materiál aplikuje tavením plastové struny na vyhřívanou plošinu tiskárny. Vrstvením jednotlivých vrstev materiálu postupně získáváme požadovanou podobu 3D tištěného objektu.

FDM metoda je ekonomičtější varianta tisku, proto vám přijde vhod při výrobě větší dílů nebo modelů s menším rozlišením detailů. Větší pevné díly se vytváří chemickým svářením.

Aby byl prototyp dokonalý, je nutné výtisk z 3D tiskárny dále opracovat. Bezvadného povrchu se dosahuje broušením, tmelením a lakováním. Opracovat výrobek můžete buď vy sami, nebo ho precizně opracujeme my a proměníme ho v dokonalý prototyp, kterým oslníte investory či zákazníky.

Plně funkčné robotické rameno vytištěné na tiskárně Zortrax
icon clock
icon clock

Pronájem 3D tiskáren Zortrax

Nejste si jisti, zda se vám investice do profesionální 3D tiskárny vyplatí? Máte jenom krátkodobou potřebu vyzkoušet si první design vašeho výrobku na několika hrubých výtiscích? Nebo chcete ozvláštnit svůj event o praktickou ukázku 3D tisku? Dokážeme vám vyhovět a naše tiskárny zapůjčit na několik dní i měsíců.

icon gears
icon gears

Vysoká kvalita tisku

3D tiskárna Zortrax M200 Plus se díky přesné a pevné konstrukci pyšní nejvyšším rozlišením ve své třídě X/Y až 1,5μm a výškou vrstvy 90μm. Prostorná tisková plocha je vyhřívaná a chrání ji boční kryty pro udržení stabilní teploty a kvality 3D tisku.

icon drawing
icon drawing

Je vám k dispozici široká škála materiálů

Tiskárny Zortrax M200 Plus a M300 Plus jsou přístupné širokému spektru tiskových materiálů s různými vlastnostmi ve velkém množství barev. Lze použít jak vlastní materiály výrobce, tak i běžně dostupné materiály třetích stran pro maximální flexibilitu, hospodárnost a širokou škálu použití.

Software a podpora

K 3D tiskárně od nás dostanete intuitivní program Z-Suite®. V něm snadno importujete soubory v nejrozšířenějších formátech (.STL, .OBJ, .DXF) a během pár vteřin máte nastaveny parametry pro tisk.

Z-Suite® je kompatibilní s většinou modelovacích programů a je vhodný pro prostředí Windows nebo Mac OS X.

Chcete-li dosahovat konstantních a rozměrově přesných výsledků, je potřeba 3D tiskárně věnovat jistou péči. O to se za vás postaráme my. Každý měsíc provedeme profesionální údržbu a kalibraci vaší 3D tiskárny. 3D tiskárny Zortrax sami již několik let používáme a důvěrně je známe. Proto dokážeme odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se práce s nimi.

Příklad výrobku a sotwareu Z-Suite®

Ověřte si kvalitu 3D tisku

Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku v našem showroomu v Praze na Palmovce. Přijďte se podívat na 3D tiskárny Zortrax a kvalitu jejich tisku přímo v akci.

Koupit Zortrax
Objektiv vytištěný na tiskárně Zortrax

Mám zájem o tuto službu

Více souborů přiložte jako jeden zip soubor.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Používáme cookies