logo

3D tiskárny Zortrax

3D tiskárny Zortrax pomohou produktovým designerům, architektům, projektantům, konstruktérům, školám či coworkingovým centrům realizovat nové nápady.

Získaly ocenění v nezávislých soutěžích a vynikající hodnocení od uživatelů. Díky snadné obsluze zvládne 3D tisk s tiskárnou Zortrax M200 i naprostý začátečník. Tiskárna dosahuje stabilních výsledků a dokáže uspokojit i vaše náročné požadavky.

Tiskárny umožňují použití široké škály materiálů a pečlivě reprodukují rozměry a detailní prvky každého 3D výtisku. Máte tedy jistotu, že všechny výtisky jednoho produktu budou totožné. Kvalita tisku je shodná s průmyslovými 3D tiskárnami. Díky nízkým pořizovacím a provozním nákladům a vysoké spolehlivosti jsou nyní dostupnější než kdy dříve.

3D tiskárny Zortrax

Využijte FDM (LPD) metodu 3D tisku

3D tiskárny Zortrax využívají LPD (Layer Plastic Deposition) metodu 3D tisku, kdy se materiál aplikuje tavením plastové struny na vyhřívanou plošinu tiskárny. Vrstvením jednotlivých vrstev materiálu postupně získáváme požadovanou podobu 3D tištěného objektu.

LPD metoda je ekonomičtější varianta tisku, proto vám přijde vhod při výrobě větší dílů nebo modelů s menším rozlišením detailů. Větší pevné díly se vytváří chemickým svářením.

Aby byl prototyp dokonalý, je nutné výtisk z 3D tiskárny dále opracovat. Bezvadného povrchu se dosahuje broušením, tmelením a lakováním. Opracovat výrobek můžete buď vy sami, nebo ho precizně opracujeme my a proměníme ho v dokonalý prototyp, kterým oslníte investory či zákazníky.

Využijte FDM (LPD) metodu 3D tisku
icon clock
icon clock

Vybírejte ze 3 modelů 3D tiskáren Zortrax

Společnost Zortrax nabízí 3 modely 3D tiskáren, které neustále zdokonaluje. Vlajkovou lodí společnosti je model M200 – spolehlivá, efektivní a přesná profesionální FDM 3D tiskárna za rozumnou cenu. Velkoformátový 3D tisk hravě zvládne model M300. Pro tisk pohyblivých mechanizmů nebo složitých objektů zvolte model Inventure, který umožňuje 3D tisk ze dvou různých materiálů.

icon gears
icon gears

Vysoká kvalita tisku

3D tiskárna Zortrax M200 se díky přesné a pevné konstrukci pyšní nejvyšším rozlišením ve své třídě X/Y až 1,5μm a výškou vrstvy 90μm. Prostorná tisková plocha je vyhřívaná a chrání ji boční kryty pro udržení stabilní teploty a kvality 3D tisku.

icon drawing
icon drawing

Je vám k dispozici široká škála materiálů

Tiskárny Zortrax M200 a M300 jsou přístupné širokému spektru tiskových materiálů s různými vlastnostmi ve velkém množství barev. Lze použít jak vlastní materiály výrobce, tak i běžně dostupné materiály třetích stran pro maximální flexibilitu, hospodárnost a širokou škálu použití.

Software a podpora

K 3D tiskárně od nás dostanete intuitivní program Z-Suite®. V něm snadno importujete soubory v nejrozšířenějších formátech (.STL, .OBJ, .DXF) a během pár vteřin máte nastaveny parametry pro tisk.

Z-Suite® je kompatibilní s většinou modelovacích programů a je vhodný pro prostředí Windows nebo Mac OS X. 3D tiskárna Zortrax M200 umožňuje offline tisk prostřednictvím zabudované čtečky SD karet.

Chcete-li dosahovat konstantních a rozměrově přesných výsledků, je potřeba 3D tiskárně věnovat jistou péči. O to se za vás postaráme my. Každý měsíc provedeme profesionální údržbu a kalibraci vaší 3D tiskárny. 3D tiskárny Zortrax sami již několik let používáme a důvěrně je známe. Proto dokážeme odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se práce s nimi.

Software a podpora

Ověřte si kvalitu 3D tisku

Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku v našem showroomu v Praze na Palmovce. Přijďte se podívat na 3D tiskárny Zortrax a kvalitu jejich tisku přímo v akci.

Více o tiskárně v PDF Webové stránky výrobce
Ověřte si kvalitu 3D tisku

Mám zájem o tuto službu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Používáme cookies